(058) 732 85 71
81-451 Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98
sekretariat@cerko.pl

LINIE PRODUKTÓW

Pielęgnacja dłoni

Firma Cerko w odpowiedzi na problemy suchej i podrażnionej skóry w czasie walki z pandemią COVID-19 przygotowała specjalną ofertę.

CERKOCARE – Ochronny krem do rąk z Pantenolem i Aloesem
CERKOSept – Żel do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja i pielęgnacja dłoni idą w parze – zmiany skórne w następstwie częstego mycia rąk oraz stosowania żeli i płynów antybakteryjnych/wirusobójczych /grzybobójczych powodują wysuszenie i podrażnienie skóry. Wymaga to odpowiedniej pielęgnacji dłoni, tak aby przywrócić funkcję bariery skórnej.

Linia Cerkopil

Preparaty Cerkopil przeznaczone są dla skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do alergii. Łagodzą podrażnienia i świąd oraz redukują uczucie ściągania i suchości skóry. Skutecznie nawilżają, wygładzają i uelastyczniają skórę. Są bezpieczne dla bariery naskórkowej. Linia Cerkopil to emulsje typu olej w wodzie (O/W) a ich działanie zapewnia  aktywny kompleks  łagodzący -kwas 18-b-glicerytynowy oraz L-arginina i jest to oryginalne rozwiązanie Cerko.

Linia preparatów z mocznikiem

W preparatach mocznikowych serii Kermuren oraz Cerkoderm wykorzystywany jest mocznik w stężeniach od 5% do 40%. Jest to naturalny, bezpieczny składnik występujący w  organizmie ludzkim. Co ważne jest składnikiem NMF ( naturalny czynnik nawilżający). Mocznik jest bezpieczny i nie można go przedawkować oraz nie wykazuje działania alergizującego. Stężenie mocznika w preparatach decyduje o jego wykorzystaniu w pielęgnacji skóry z problemami takimi jak sucha skóra, AZS,  łuszczyca, rogowacenie, sucha skóra w następstwie cukrzycy, menopauzy, zaburzeń tarczycy i innych. Linia preparatów z mocznikiem to zarówno emulsje jak i żele przeznaczone nie tylko do pielenacji skóry ale również płytki paznokciowej w szczególności żele o wyższych stężeniach mocznika ( 30% oraz 40%).

EMOLIENTY WYGŁADZAJĄCE
EMOLIENTY ZŁUSZCZAJĄCE
ŻELE NAWILŻAJĄCE I ZŁUSZCZAJĄCE
Zawartość mocznika a kierunki działania