CERKO

SKÓRA WRAŻLIWA I ATOPOWA

Linia 
Cerkocare

dla skóry 
podrażnionej

Poczuj na skórze falę ukojenia

Podrażnienia? Zaczerwienienia? Trądzik? Pora na przypływ ulgi! Poznaj linię dermokosmetyków Cerkocare o działaniu kojącym, 
łagodzącym i regenerującym.
Slide

Łagodzi podrażnienia, przywraca komfort

Formuły Cerkocare bazują na sprawdzonych składnikach aktywnych (niacynamid, pantenol, aloes) o działaniu kojącym podrażnienia i niwelującym zaczerwienienia.

Bazuje na prostych i przebadanych składach

Skóra wrażliwa nie lubi eksperymentów. Dlatego w naszych recepturach wykorzystujemy potencjał sprawdzonych składników i tworzymy je na podstawie wieloletniego doświadczenia, badań i rekomendacji specjalistów. Kosmetyki CERKOPIL cieszą się zaufaniem dermatologów, alergologów oraz farmaceutów.

Nawilża, chroni i wspiera regenerację skóry

Dermokosmetyki Cerkocare wspomagają procesy regeneracji skóry i wzmacniają jej barierę hydrolipidową. Dodatkowo pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry, chroniąc przed utratą wody.

Na co dzień i do zadań specjalnych

Cerkocare sprawdzi się zarówno w codziennej pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień, jak i doraźnie np. po poparzeniach słonecznych lub po zabiegach estetycznych.

Poznaj nasze produkty​

KOJĄCY DUET

Niacynamid
+ pantenol

Odkryj wpływ połączenia sprawdzonych w dermatologii i kosmetologii składników o działaniu przeciwzapalnym, nawilżającym i regenerującym.

Poczytaj o tym, co ważne dla skóry

Koszyk zamknij